Școala de Șoferi ABC SIBIU

Oferă servicii de cea mai înaltă calitate la prețurile cele mai bune, astfel încât cursanții să fie foarte bine pregătiți, atât teoretic cât și practic, să poată obține permisul de conducere și să conducă fără emoții într-un trafic din ce în ce mai aglomerat. Școala noastră de șoferi te instruiește în vederea obținerii permisului de conducere, venind în întâmpinarea tuturor nevoilor cursanților. La sediul firmei asigurăm condiții excelente de pregătire teoretică a viitorilor conducători auto (teorie și mecanică).

INSTRUCTORI AUTO EXPERIMENTAȚI

Instructorii noștrii sunt cu toții atestați, profesioniști bine instruiți care vor fi fericiți să te învețe tot ceea ce trebuie să știi despre condus. Instructorii noștri te vor ajuta să înveți într-o atmosferă relaxantă și te vor inspira să te comporți ca un profesionist atunci când ești la volan.

PROGRAM FLEXIBIL

Conduci când vrei! Stai în legătură cu instructorul tău și programezi ședințele când preferi.

SALA DE LEGISLAȚIE

Beneficiezi de cursuri teoretice În sala noastră de legislație dotată ultramodern.

ACTE RAPIDE

Câștigi timp! Îți întocmim actele necesare prin intermediul școlii.Pregătim dosarul complet pentru examenul teoretic.

PLATA ÎN RATE

Plata pentru scoala de șoferi se poate face integral sau în 3 rate